| Težina | 37,90 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,550 × 0,600 × 0,820 cm |
| BROJ KORPI | 3 korpe |
| INDIKATOR RADA | Svetlosni snop |
| JAČINA ZVUKA | 44dB |
| KAPACITET PUNJENJA | 15 kompleta |
| NAČIN UGRADNJE | Ugradna |
| ŠIRINA UREĐAJA | 60cm |
92.990,00 RSD
Cena sa PDV-om
| Težina | 37,90 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,550 × 0,600 × 0,820 cm |
| BROJ KORPI | 3 korpe |
| INDIKATOR RADA | Svetlosni snop |
| JAČINA ZVUKA | 44dB |
| KAPACITET PUNJENJA | 15 kompleta |
| NAČIN UGRADNJE | Ugradna |
| ŠIRINA UREĐAJA | 60cm |

Recenzije
Još nema komentara.