| Težina | 31,00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,550 × 0,450 × 0,820 cm |
| BROJ KORPI | 3 korpe |
| INDIKATOR RADA | Projekcija vremena |
| JAČINA ZVUKA | 45db |
| KAPACITET PUNJENJA | 10 kompleta |
| NAČIN UGRADNJE | Ugradna |
| ŠIRINA UREĐAJA | 45cm |
78.990,00 RSD
Cena sa PDV-om
| Težina | 31,00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,550 × 0,450 × 0,820 cm |
| BROJ KORPI | 3 korpe |
| INDIKATOR RADA | Projekcija vremena |
| JAČINA ZVUKA | 45db |
| KAPACITET PUNJENJA | 10 kompleta |
| NAČIN UGRADNJE | Ugradna |
| ŠIRINA UREĐAJA | 45cm |
Recenzije
Još nema komentara.