| Težina | 64,00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,650 × 0,595 × 1,860 cm |
| BOJA UREĐAJA | Siva |
| KOMBINOVANI | Samo frižider |
| KOMORA | Bez komore |
| NAČIN UGRADNJE | Samostojeći |
| NO FROST | Ne |
| ŠIRINA UREĐAJA | 60cm |
| VISINA | 186cm |
86.990,00 RSD
Cena sa PDV-om
| Težina | 64,00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,650 × 0,595 × 1,860 cm |
| BOJA UREĐAJA | Siva |
| KOMBINOVANI | Samo frižider |
| KOMORA | Bez komore |
| NAČIN UGRADNJE | Samostojeći |
| NO FROST | Ne |
| ŠIRINA UREĐAJA | 60cm |
| VISINA | 186cm |

Recenzije
Još nema komentara.