.
79.990,00 RSD
Cena sa PDV-om
.
| Težina | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,000 × 0,000 × 0,000 cm |
| BOJA UREĐAJA | Bela |
| KOMBINOVANI | Kombinovani |
| KOMORA | Bez komore |
| NAČIN UGRADNJE | Ugradni |
| NO FROST | Ne |
| ŠIRINA UREĐAJA | 54cm |
| UKUPNA ZAPREMINA | 267l |
| VISINA | 178cm |



Recenzije
Još nema komentara.