.
105.990,00 RSD
Cena sa PDV-om
.
| Težina | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,000 × 0,000 × 0,000 cm |
| BOJA UREĐAJA | Bela |
| KOMBINOVANI | Samo frižider |
| KOMORA | Bez komore |
| NAČIN UGRADNJE | Ugradni |
| NO FROST | Ne |
| ŠIRINA UREĐAJA | 56cm |
| UKUPNA ZAPREMINA | 310l |
| VISINA | 178cm |


Recenzije
Još nema komentara.