.
82.990,00 RSD
Cena sa PDV-om
.
| Težina | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,000 × 0,000 × 0,000 cm |
| BOJA UREĐAJA | Crna |
| KOMBINOVANI | Kombinovani |
| KOMORA | Bez komore |
| NAČIN UGRADNJE | Samostojeći |
| NO FROST | Ne |
| ŠIRINA UREĐAJA | 60cm |
| UKUPNA ZAPREMINA | 308l |
| VISINA | 186cm |
Recenzije
Još nema komentara.