| Težina | 12,65 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,860 × 0,500 × 0,202 cm |
| BOJA SILGRANITA | Kafa |
| BROJ KORITA | 1 korito sa oceđivačem |
| ELEMENT | 45cm |
| MATERIJAL | Silgranit |
| METOD UGRADNJE | Ugradne |
| PODIZAČ ČEPA | Bez podizača |
40.490,00 RSD
Cena sa PDV-om
| Težina | 12,65 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,860 × 0,500 × 0,202 cm |
| BOJA SILGRANITA | Kafa |
| BROJ KORITA | 1 korito sa oceđivačem |
| ELEMENT | 45cm |
| MATERIJAL | Silgranit |
| METOD UGRADNJE | Ugradne |
| PODIZAČ ČEPA | Bez podizača |





Recenzije
Još nema komentara.