.
26.990,00 RSD
Cena sa PDV-om
.
| Težina | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,000 × 0,000 × 0,000 cm |
| BROJ KORITA | 1 korito sa oceđivačem |
| ELEMENT | 45cm |
| KROVNI | 526013,514732,527383,514725,514726,527200,515070 |
| MATERIJAL | Silgranit |
| METOD UGRADNJE | Ugradne |
| PODIZAČ ČEPA | Bez podizača |





Recenzije
Još nema komentara.