| Težina | 5,90 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,450 × 0,450 × 0,177 cm |
| BOJA SILGRANITA | Kafa |
| BROJ KORITA | 1 korito |
| ELEMENT | 45cm |
| MATERIJAL | Silgranit |
| METOD UGRADNJE | Ugradne |
| PODIZAČ ČEPA | Bez podizača |
32.390,00 RSD
Cena sa PDV-om
| Težina | 5,90 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,450 × 0,450 × 0,177 cm |
| BOJA SILGRANITA | Kafa |
| BROJ KORITA | 1 korito |
| ELEMENT | 45cm |
| MATERIJAL | Silgranit |
| METOD UGRADNJE | Ugradne |
| PODIZAČ ČEPA | Bez podizača |




Recenzije
Još nema komentara.