| Težina | 15,10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,990 × 0,490 × 0,200 cm |
| BOJA SILGRANITA | Antracit |
| BROJ KORITA | 1 korito sa oceđivačem |
| ELEMENT | 60cm |
| MATERIJAL | Silgranit |
| METOD UGRADNJE | Ugradne |
| PODIZAČ ČEPA | Sa podizačem |
62.790,00 RSD
Cena sa PDV-om
| Težina | 15,10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,990 × 0,490 × 0,200 cm |
| BOJA SILGRANITA | Antracit |
| BROJ KORITA | 1 korito sa oceđivačem |
| ELEMENT | 60cm |
| MATERIJAL | Silgranit |
| METOD UGRADNJE | Ugradne |
| PODIZAČ ČEPA | Sa podizačem |
Recenzije
Još nema komentara.