| Težina | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1014,000 × 614,000 × 398,000 cm |
| BOJA SILGRANITA | Crna |
| BROJ KORITA | 1 korito sa oceđivačem |
| ELEMENT | 45cm |
| MATERIJAL | Silgranit |
| METOD UGRADNJE | Ugradne |
| PODIZAČ ČEPA | Ugradne |
24.590,00 RSD
Cena sa PDV-om
| Težina | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1014,000 × 614,000 × 398,000 cm |
| BOJA SILGRANITA | Crna |
| BROJ KORITA | 1 korito sa oceđivačem |
| ELEMENT | 45cm |
| MATERIJAL | Silgranit |
| METOD UGRADNJE | Ugradne |
| PODIZAČ ČEPA | Ugradne |



Recenzije
Još nema komentara.