| Težina | 54,00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,549 × 0,540 × 1,772 cm |
| BOJA UREĐAJA | Bela |
| KOMBINOVANI | Kombinovani |
| KOMORA | Bez komore |
| NAČIN UGRADNJE | Ugradni |
| ŠIRINA UREĐAJA | 0,54 |
| UKUPNA ZAPREMINA | 267l |
| VISINA | 1,772 |
| VRSTA HLAĐENJA | Low Frost |
77.890,00 RSD
Cena sa PDV-om
| Težina | 54,00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,549 × 0,540 × 1,772 cm |
| BOJA UREĐAJA | Bela |
| KOMBINOVANI | Kombinovani |
| KOMORA | Bez komore |
| NAČIN UGRADNJE | Ugradni |
| ŠIRINA UREĐAJA | 0,54 |
| UKUPNA ZAPREMINA | 267l |
| VISINA | 1,772 |
| VRSTA HLAĐENJA | Low Frost |

Recenzije
Još nema komentara.