| Težina | 80,00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,549 × 0,696 × 1,884 cm |
| BOJA UREĐAJA | Bela |
| KOMBINOVANI | Kombinovani |
| KOMORA | Bez komore |
| NAČIN UGRADNJE | Ugradni |
| NO FROST | Da |
| ŠIRINA UREĐAJA | 70cm |
| UKUPNA ZAPREMINA | 376l |
| VISINA | 189cm |
203.990,00 RSD
Cena sa PDV-om
| Težina | 80,00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,549 × 0,696 × 1,884 cm |
| BOJA UREĐAJA | Bela |
| KOMBINOVANI | Kombinovani |
| KOMORA | Bez komore |
| NAČIN UGRADNJE | Ugradni |
| NO FROST | Da |
| ŠIRINA UREĐAJA | 70cm |
| UKUPNA ZAPREMINA | 376l |
| VISINA | 189cm |

Recenzije
Još nema komentara.